Z Łodzianami o transporcie zbiorowym

W najbliższy poniedziałek, 21 czerwca 2010 r. w Małej Sali Obrad Urzędu Miasta Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 104 (wejście od ul. Paryskiej) odbędą się konultacje społeczne dotyczące poprawy organizacji ruchu w związku z funkcjonowaniem lokalnego transportu zbiorowego.

W spotkaniu zaplanowanym na godzinę 17:00 udział wezmą m. in. Wiceprezydent Miasta Łodzi Dariusz Joński, Dyrektor Zarządu Dróg i Transportu Maciej Winshe, przedstawiciele MPK, oraz Stowarzyszenie Łódzka Inicjatywa na Rzecz Przyjaznego Transportu, ruch społeczny „Szacunek dla Łodzi”.

Celem konsultacji jest wypracowanie wspólnego stanowiska, wskazanie problemów i potrzeb oraz ustalenie działań, które mogłyby poprawić funkcjonowanie transportu publicznego. W czasie konsultacji może zabrać głos każdy mieszkaniec miasta, który ma jakieś uwagi, propozycje dotyczące transportu publicznego. W związku z tym zapraszamy wszystkich zainteresowanych Łodzian, przedstawicieli organizacji zajmujących się poprawą funkcjonowania transportu lokalnego oraz organizacji rowerowych do zaangażowania się w dyskusję.