Bierzemy udział w „VI Kongresie Transportu Publicznego”

• VI Kongresie Transportu Publicznego

W tym roku po raz pierwszy poruszony zostanie przekrojowo temat mobilności aktywnej, szczególnie w kontekście zapewnienia dogodnych warunków dla ruchu pieszego.

KTP2017

W dyskusji zatytułowanej „Mobilność aktywna – tworzenie miasta przyjaznego pieszym i rowerzystom” wezmą udział m.in.: Rafał Górski, Prezes Zarządu Instytutu Spraw Obywatelskich (INSPRO); Łukasz Franek, Zastępca Dyrektora ZIKiT Kraków; Arkadiusz Pacholski, Autor standardów pieszych dla miasta Kalisza oraz prof. nzw. dr hab. inż. Andrzej Zalewski z Politechniki Warszawskiej. Debatę moderować będzie Jędrzej Puzyński z Zespołu Doradców Gospodarczych TOR, związany również z inicjatywą Piesza Wola.

Szósta edycja Kongresu Transportu Publicznego odbędzie się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie w dniach 12-13 października 2017 roku.

Program kongresu i rejestracja.
Więcej o wydarzeniu – TransportPubliczny.pl