Ogólnopolska Konferencja Transportowa "A Ty, jak się przemieszczasz?"

Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Łódzkiego SPATIUM oraz Fundacja Normalne Miasto – Fenomen zapraszają na Ogólnopolską Konferencję Transportową „A Ty, jak się przemieszczasz? Rola mieszkańców w kształtowaniu polityki transportowej Łodzi”, która odbędzie się w czwartek 16 grudnia 2010 roku. Rozpoczęcie o godzinie 10:30 w sali T401 na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego przy ulicy Rewolucji 1905 r. nr 39 w Łodzi.

Głównym tematem konferencji będą możliwości wpływania obywateli na politykę transportową kraju i miast oraz sposoby na jej współkreowanie.

W ramach konferencji odbędą się również warsztaty, koncentrujące się na zagadnieniach: projektowania skrzyżowań, promocji zrównoważonego transportu, projektowania miejsc parkingowych i tworzenia kampanii społecznych.

Materiały do pobrania.