Podpisz petycję – NIE dla likwidacji łódzkich tramwajów podmiejskich!

Do Prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej i Marszałka woj. łódzkiego Witolda Stępnia

Sprzeciwiamy się likwidacji łódzkich tramwajów podmiejskich. Domagamy się zmodernizowania z funduszy europejskich linii tramwajów:

• nr 41 (Łódź – Ksawerów – Pabianice),
  • nr 43 (Łódź – Konstantynów – Lutomiersk),
  • nr 45 (Łódź – Zgierz),
  • nr 46 (Łódź – Ozorków).

Podpisz petycję na stronie Obywatele Decydują.

Inicjatorami zbiórki podpisów są: Instytut Spraw Obywatelskich (INSPRO), Stowarzyszenie na Rzecz Obrony Podmiejskiej Komunikacji Tramwajowej w Regionie Łódzkim, Fundacja Pro Kolej.

Przeciwni likwidacji podmiejskich linii tramwajowych są również: Ruch Społeczny „Szacunek dla Łodzi”, Stowarzyszenie Nowa Łódź, Partia Razem – okręg łódzki, Inicjatywa Polska, .Nowoczesna – region łódzki, Partia Zieloni, Kukiz’15.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.